zapošljavamo

Građevinske radnike (m/ž/d) za odlazak na rad u Hrvatsku!

Velikoj građevinskoj firmi iz Hrvatske potreban je veći broj građevinskih radnika raznih kvalifikacija na području cijele Hrvatske.
Detalji posla
Opis posla

Uobičajeni poslovi na gradilištu, s naglaskom na poslove tesara, armirača, zidara i druge majstorske radove.

Mi nudimo
  • Plaća od 1.000 do 1.300 €, ovisno o znanju i iskustvu
  • Osigurana hrana i smještaj
  • Jedan dan u tjednu slobodan
  • Plaćen prekovremeni rad i rad nedjeljom
  • Polaganje ispita o zaštiti na radu
Od vas očekujemo
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva
  • Završena minimalno srednja škola
Tko je horeca posao

Jedan smo od najvećih partnera u zapošljavanju na području Republike Hrvatske

Tvrtka smo specijalizirana za zapošljavanje ljudi u sektorima hotelijerstva i ugostiteljstva, IT-a, građevine, cjelodnevne njege starijih i nemoćnih osoba u njihovom domu i mnogim drugim sektorima.

Naš tim čine osobe s dugogodišnjim iskustvom, a ukoliko ste zainteresirani za promjenu radnog okruženja uz odlične uvjete, prijavite se – vjerujemo da možemo pomoći i Vama oko pronalaska posla.

Prijavite se za posao još danas!

1. korak

Ispunite kontakt obrazac u nastavku.

2. korak

Očekujte naš poziv u najkraćem mogućem roku na kojem ćemo proći detalje potencijalnog zaposlenja.

3. korak

Započinjete s radom na gradilištu u Hrvatskoj.

Scroll to Top