zapošljavamo

Kuhare i konobare (m/ž/d) na hrvatskoj obali

Veliki hotelski lanci i restorani duž hrvatske obale u potrazi su za kuharima i konobarima.
Detalji posla
Opis posla

Rad u hotelima, restoranima i a’la carete restoranima te barovima.

Mi nudimo
  • Početna plaća (konobari od 1.000,00 €, kuhari od 1.900,00 €) s mogućnošću povećanja plaće
  • Osigurana hrana i smještaj
  • Jedan dan u tjednu slobodan
  • Plaćen prekovremeni rad i rad nedjeljom
Od vas očekujemo
  • Završena minimalno srednja škola
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva
  • Želja za učenjem i napredovanjem
  • Poznavanje bar jednog stranog jezika (njemački, engleski, talijanski…)
Tko je horeca posao

Jedan smo od najvećih partnera u zapošljavanju na području Republike Hrvatske

Tvrtka smo specijalizirana za zapošljavanje ljudi u sektorima hotelijerstva i ugostiteljstva, IT-a, građevine, cjelodnevne njege starijih i nemoćnih osoba u njihovom domu i mnogim drugim sektorima.

Naš tim čine osobe s dugogodišnjim iskustvom, a ukoliko ste zainteresirani za promjenu radnog okruženja uz odlične uvjete, prijavite se – vjerujemo da možemo pomoći i Vama oko pronalaska posla.

Promjena započinje jednim klikom!

Kliknite na gumb, ispunite obrazac i prijavite se za posao koji želite još danas!

Scroll to Top