zapošljavamo

Pekare (m/ž/d) za odlazak na rad u Hrvatsku (Mursko Središće)

Poznata pekarnica u potrazi je za kvalificiranim radnicima koja zauzvrat nudi izvrsne radne uvjete.
Detalji posla
Opis posla

Priprema različitih vrsti tijesta od kojeg se oblikuju kruh, peciva i ostali pekarski proizvodi. Pekar najprije mora pripremiti smjesu potrebnih sastojaka, naravno, uz pomoć raznih pekarskih pomagala. Zatim ručno ili strojno miješa i oblikuje tijesto te vrši nadzor nad procesom dizanja tijesta prije, ali i za vrijeme pečenja.

Mi nudimo
  • Mjesečna plaća 1.300,00 € netto
  • Plaćen smještaj
  • Uredna prijava i plaćeni svi doprinosi
  • 8-satno radno vrijeme od 18:00 do 02:00
  • Vikendi slobodni
Od vas očekujemo
  • Poznavanje rada na mikseru, kao i rada na peći
  • Odgovornost, motiviranost i želja za radom
  • Lojalnost i dobra organiziranost
  • Brzina, spretnost i preciznost u radu

Tko je horeca posao

Jedan smo od najvećih partnera u zapošljavanju na području Republike Hrvatske

Tvrtka smo specijalizirana za zapošljavanje ljudi u sektorima hotelijerstva i ugostiteljstva, IT-a, građevine, cjelodnevne njege starijih i nemoćnih osoba u njihovom domu i mnogim drugim sektorima.

Naš tim čine osobe s dugogodišnjim iskustvom, a ukoliko ste zainteresirani za promjenu radnog okruženja uz odlične uvjete, prijavite se – vjerujemo da možemo pomoći i Vama oko pronalaska posla.

Promjena započinje jednim klikom!

Kliknite na gumb, ispunite obrazac i prijavite se za posao koji želite još danas!

Scroll to Top