zapošljavamo

Radnike na punionicama plina (m/ž/d) u Sv. Križu Začretju i Kukuljanovu!

Agencija smo za zapošljavanje i trenutno u potrazi za motiviranim radnicima za rad na punionicama plina. Idealna je prilika da se zaposlite uz izvrsne radne uvjete!
Detalji posla
Opis posla

Manipulacija bocama za UNP (ukrcaj, iskrcaj punih/praznih boca za UNP sa/na teretno vozilo ili skladište), izvršavanje pripremnih i završnih radnji u procesu punjenja boca za UNP, pranje boca za UNP visokotlačnim uređajem, skladištenje robe, smještaj iste na propisana mjesta, kontrola robe (kvalitativna i količinska), održavanje čistoće pogona i radne okoline i sl.

Mi nudimo
  • Mjesečna neto plaća u iznosu od 950,00 €
  • Uredna prijava i plaćeni svi doprinosi
  • Rad od ponedjeljka do petka (vikendi i blagdani slobodni)
  • Plaćen prekovremeni rad i rad nedjeljom
  • Rad u jednoj smjeni (jutarnjoj)
Od vas očekujemo
  • Završena minimalno srednja škola
  • Poželjno prethodno radno iskustvo
  • Predanost i odgovornost na poslu
  • Motiviranost i želja za radom
  • Spremnost na timski rad i suradnju s kolegama
  • Brzina, spretnost i preciznost u radu
Tko je horeca posao

Jedan smo od najvećih partnera u zapošljavanju na području Republike Hrvatske

Tvrtka smo specijalizirana za zapošljavanje ljudi u sektorima hotelijerstva i ugostiteljstva, IT-a, građevine, cjelodnevne njege starijih i nemoćnih osoba u njihovom domu i mnogim drugim sektorima.

Naš tim čine osobe s dugogodišnjim iskustvom, a ukoliko ste zainteresirani za promjenu radnog okruženja uz odlične uvjete, prijavite se – vjerujemo da možemo pomoći i Vama oko pronalaska posla.

Promjena započinje jednim klikom!

Kliknite na gumb, ispunite obrazac i prijavite se za posao koji želite još danas!

Scroll to Top