zapošljavamo

Voditelja/icu ključnih kupaca u Zagrebu (m/ž/d)

Agencija smo za zapošljavanje i trenutno u potrazi za kvalificiranim i motiviranim voditeljom/icom ključnih kupaca (m/ž/d) unutar firme.
Detalji posla
Opis posla

Kao voditelj/ica ključnih kupaca, odgovoran/na si za održavanje i jačanje odnosa s postojećim klijentima tvrtke. Tvoja uloga je razumjeti potrebe i izazove svakog klijenta te osigurati da mi kao tvrtka zadovoljimo te potrebe bolje od konkurencije. Odgovoran/na si i za povećanje prodaje, planiranje i implementaciju strategija za rast poslovanja s tim klijentima. Bit ćeš u kontaktu i s novim klijentima s kojima ćeš krenuti graditi odnos.

Mi nudimo
  • Atraktivna primanja
  • Ugovor na neodređeno uz uredno plaćanje svih doprinosa
  • Rad od ponedjeljka do petka
  • Stručno osposobljavanje i usavršavanje kroz mentorstvo
  • Timski rad u dinamičnom okruženju te mladom i proaktivnom timu
  • Mogućnost profesionalnog napredovanja i razvoja
Od vas očekujemo
  • Minimalno obrazovanje: VSŠ, VSS
  • Poznavanje bar dva strana jezika (engleski, njemački, talijanski…)
  • Dvogodišnje iskustvo u prodaji (prednost HoReCa kanali)
  • Poznavanje rada na računalu
  • Odgovornost, motiviranost i želju za radom, učenjem i napredovanjem
  • Točnost i dobru organiziranost
  • Preciznost i brzinu u obavljanju zadataka
  • Vozačka dozvola B kategorije
Tko je horeca posao

Jedan smo od najvećih partnera u zapošljavanju na području Republike Hrvatske

Tvrtka smo specijalizirana za zapošljavanje ljudi u sektorima hotelijerstva i ugostiteljstva, IT-a, građevine, cjelodnevne njege starijih i nemoćnih osoba u njihovom domu i mnogim drugim sektorima.

Naš tim čine osobe s dugogodišnjim iskustvom, a ukoliko ste zainteresirani za promjenu radnog okruženja uz odlične uvjete, prijavite se – vjerujemo da možemo pomoći i Vama oko pronalaska posla.

Promjena započinje jednim klikom!

Kliknite na gumb, ispunite obrazac i prijavite se za posao koji želite još danas!

Scroll to Top