zapošljavamo

Voditelja / šefa kuhinje (m/ž/d) u Krapini

Prestižni restoran u Krapini u potrazi je za kvalificiranim voditeljem / šefom kuhinje.
Detalji posla
Opis posla
  • Planiranje i organizacija svih procesa u kuhinji
  • Usmjerenost na kvalitetu, povećanje prihoda te optimizaciju troškova
  • Priprema a’la carte jela, planiranje i priprema doručaka, kao i pansionskih jela
  • Pripremanje i organizacija banketa i posebnih prigoda
Mi nudimo
  • Početna plaća od 2.000,00 €
  • Jedan dan u tjednu slobodan
  • Sigurna mjesečna primanja
Od vas očekujemo
  • 5 godina radnog iskustva na poziciji šefa kuhinje (iskustvo rada u internacionalnim kuhinjama je prednost)
  • VSS / SSS iz turizma i ugostiteljstva
  • Poželjno je poznavanje engleskog ili njemačkog jezika
  • Poznavanje MS Office programa
  • Poznavanje kontinentalne kuhinje, novih trendova u gastronomiji, različitih vrsta kuhinje, slastica
  • Upravljanje ljudima, dijeljenje znanja, donošenje odluka, proaktivnost, organiziranost, orijentiranost na rezultat, poznavanje menadžmenta kuhinje, procedura rada i HACCP-a
  • Komunikativnost, timski rad i kooperativnost, kreativnost, odgovornost, točnost i pouzdanost
Tko je horeca posao

Jedan smo od najvećih partnera u zapošljavanju na području Republike Hrvatske

Tvrtka smo specijalizirana za zapošljavanje ljudi u sektorima hotelijerstva i ugostiteljstva, IT-a, građevine, cjelodnevne njege starijih i nemoćnih osoba u njihovom domu i mnogim drugim sektorima.

Naš tim čine osobe s dugogodišnjim iskustvom, a ukoliko ste zainteresirani za promjenu radnog okruženja uz odlične uvjete, prijavite se – vjerujemo da možemo pomoći i Vama oko pronalaska posla.

Promjena započinje jednim klikom!

Kliknite na gumb, ispunite obrazac i prijavite se za posao koji želite još danas!

Scroll to Top