zapošljavamo

Administrativnog referenta/icu u Zagrebu (m/ž/d)

Agencija smo za zapošljavanje i trenutno u potrazi za kvalificiranim i motiviranim radnikom za vođenje administrativnog dijela poslova unutar firme.
Detalji posla
Opis posla

Pismena i usmena korespodencija s poslovnim partnerima (telefon, email), prijava i odjava radnika, organizacija i održavanje arhive poslovne dokumentacije uz pomoć u cjelokupnom radu agencije.

Mi nudimo
  • Neto plaća od 1.200,00 €
  • Ugovor na neodređeno uz uredno plaćanje svih doprinosa
  • Rad od ponedjeljka do petka
  • Stručno osposobljavanje i usavršavanje kroz mentorstvo
  • Timski rad u dinamičnom okruženje u mladom i proaktivnom timu
  • Mogućnost profesionalnog napredovanja i razvoja
Od vas očekujemo
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računalu
  • Odgovornost, motiviranost i želju za radom
  • Točnost i dobru organiziranost
  • Preciznost i brzinu u obavljanju zadataka
Tko je horeca posao

Jedan smo od najvećih partnera u zapošljavanju na području Republike Hrvatske

Tvrtka smo specijalizirana za zapošljavanje ljudi u sektorima hotelijerstva i ugostiteljstva, IT-a, građevine, cjelodnevne njege starijih i nemoćnih osoba u njihovom domu i mnogim drugim sektorima.

Naš tim čine osobe s dugogodišnjim iskustvom, a ukoliko ste zainteresirani za promjenu radnog okruženja uz odlične uvjete, prijavite se – vjerujemo da možemo pomoći i Vama oko pronalaska posla.

Promjena započinje jednim klikom!

Kliknite na gumb, ispunite obrazac i prijavite se za posao koji želite još danas!

Scroll to Top